perwers - komentarze


-_- 2005 -_-
no i doczekalismy się nowego roku. ale wracając do poprzedniego, chciałbym dokonać podsumowania i analizy :) no więc : 1. zacieśniły sie moje więzy z przyjaciółmi - zauważyłem to i to bardzo mocno, jestem z tego zadowolony 2. przezyłem wiele miłych chwil które długoby tu wymieniać. 3. ewoluowałem w sensie muzycznym - zaczynając od the calling (soft rock) przeszłem do sepultury, dezertera i innych tego typu :) 4. poznałem wielu nowych znajomych 5. kocham wszystkich !!!!!! mam nadzieje ze nastepny rok bedzie jeszcze lepszy niz stary, obfitujący w miłe przygody i doświadczenia :) no i oczywiscie musze wspomniec o super sylwestrze jaki spędziłem w tym roku !!! obskoczyłem z wisnia dwie imprezki w jedna noc:) było naprawde super !!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.01.2005 :: 23:18 :: nat-ld0.tvsat364.lodz.pl

Posumowanie ładne.Ciesze sie ze poprzedni rok był dla Ciebie lepszy niż mój...mój był okropny...nie chce do tego wracac...znajomości??Hmm no tak moze kilka no dobra miliony, ale nie wszystkich obdarzam miłością tak jak Ty.Sylwester??Do bani...choć niektóre chwile były całkiem całkiem ale to tylko chwile...
Talk.pl :: Wróć