perwers - komentarze


Życie....
Dzisiaj już wiem, że nie warto zastanawiać się nad własnym życiem. Trzeba poprostu wskoczyć w wir wydarzeń, mieć siłę, aby zwyciężyć kłopoty, problemy. Nie można być zamkniętym w sobie. I kto to mówi?....Kiedyś bylem optymistą zawsze z uśmiechem
na twarzy a teraz?? Czrana owca w stadzie szarej
rzeczywistości. Ja zawsze wszystko muszę zobaczyć, zbadać i zawsze mam potem różne, głupie wpadki i wydarzenia. I tak nikt nie wie o czym mowię.Bo przecież jestem kretynem dużo osob tak uważa a może poprostu nie którzymnie nie docenili!?..... niewiem........


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.01.2005 :: 15:45 :: 195.205.245.46

ailene

Dziekuje za ten wpis...
29.01.2005 :: 00:25 :: bsx154.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

No nie wierzę!!To chyba nie Ty brat piszesz!!To nie Twój styl,znam Cię i to niemożliwe!!Czarna owca w stadzie szarej rzeczywistości??Czyli...?Możesz to rozwinąć??Bo bardzo jestem ciekawa jak to rozumiesz:)Pozdro,papa!
28.01.2005 :: 23:27 :: nat-ld0.tvsat364.lodz.pl

Misiu...jesteś wspaniałym człowiekiem.NAwet jeśli cos sie w życiu nie udaje(spójrz na mnie) musisz śmiało brnąć w to dalej tak długo aż zostanie po tym tylko wspomnienie.Szara owieczka??Perwers a nie owieczka...na owce to Ty mi nie pasujesz, na barana też nie, wiec zostaje perwers:P
Pamietaj o tym że masz przy sobie ludzi, w których znajdziesz pocieszenie.Rozejrzyj się tylko...buziaki 4you
28.01.2005 :: 15:16 :: 195.205.245.46

ailene

Nie jestes kretynem i cokolwiek by sie dzialo, nie pozwol innym wmówić tego sobie. Po prostu różnisz się... jeżeli ktos nie potrafi tego docenic to nie warto nim sobie zawracac glowy. Na pewno istnieja osoby, ktore to doceniaja tylko trzeba je znalesc... pozdrowienia
Talk.pl :: Wróć