perwers - komentarze


dni mijają
dni mijają... jak zwykle nic się nie zmieniło dalej żyję :] gdzieś na biegu na prędce kilka miłych spotkan gdzieś prawda trafia w serce... ot zwykły dzień zwykła noc... brak mi czegoś ... subtelnego czegoś ulotnego... widać jednak że coś nie jest tak... na słuchawkch Coma... niesamowite doznanie estetyczno - muzyczne... bosko czuję się słuchająć textów...

czasami nawet nieswiadomie cos psuje... to zastanawiajace jak bardzo moje zycie wplywa na zycie osob blisko ze mna zwiazanych... to czasem az powoduje ze ciarki mkna po mych plecach.. jakos mi ciezko na duszy... nie wiem w sumie czemu odczuwam jakies braki niedociagniecia i smuty... jakies takie nie w moim stylu... zmieniam sie w kierunku bycia optymista wierzac ze jako tako da rade przejsc przez ten swiat i nie zwariowac... ale sam nie wiem... to dziwne ale im blizej rozwiazania problemow sporow tym bardziej wyszukuje powodow by je jeszcze bardziej skomplikowac...nierozsadne nie logiczne a jednak... wiele wody w rzekach uplynie zanim stane sie rozsadnym statecznym czlowiekiem..



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć