perwers - komentarze


I'm so happy, You know why !!!!!!!!! :)
Miłość to słowo , które trudno zdefiniować . Można przez nie rozumieć wiele rzeczy , które mają wielką wartość , nawet większą od pieniędzy .

Jedni ją posiadają inni nie, a jeszcze inni wyznają ją drugiej osobie i obdarowują ją tym uczuciem .
Wiecie , miłość jest jak skarb , ten kto ją posiada jest najbogatszym i najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi .
A ja właśnie do takich ludzi należę , do tych najbogatszych i najszczęśliwszych !!! :D


Kocham szczerze, na rowerze, na Rivierze, przy pokerze, przy barierze i ruderze, nago i w swetrze, jak kaczka własne pierze i w ciemnościach jak nietoperze, na spacerze, w dobrej wierze i tak mocno, że aż mnie cholera bierze..
Kocham jak szpinak, jak beton - przecinak, jak wiśnię szpak, jak drewno trak i Pan Tik Tak, tak tak tak, ta miłość to mój znak..
Kocham radośnie, jak Żeromski ,,Przedwiośnie'', jak Bośniak Bośnię i tylko o Tobie śnię, gdy piję i gdy już ledwie żyję, do Ciebie wyję, jak piskorz się wiję i jak słoń tyje.
Kocham w domu, po kryjomu, tylko nie powiedz nikomu!!
Kocham u siebie, w niebie i w piekle też, jak jeża jeż, zwierza zwierz jeżozwierza jeżozwierz. Coś o tym wiesz ? Ty też ??


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.08.2005 :: 12:08 :: w3cache.astral.lodz.pl

:)

w obliczu wszystkich narzekań notatka jest dosyć ciakawa druhu :). ponieważ bogactwo szczęścia nie daje, ale z niego wynika, spółka Groźna O. & co życzą udanych zbiorów. byle nie 500km stąd ;).
25.08.2005 :: 11:04 :: gate.rdi.pl

ailene

Zgadzam sie w zupelnosci :)
Talk.pl :: Wróć