Zapisz piórem ślad
Obejrzyj inne ślady


Poszło w zapomnienie
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń



Bliskie mojemu sercu

Soren
Justa
Karolina
Patrycja




designed by Shili
picture from dark inn
blog.pl
Link :: 02.02.2005 :: 16:24
Bo kocham żyć

Znow usmiecham sie do swoich mysli znow jakos zyje chwilkami z nia jej usmiechem jej dotykiem jej glosem... a teraz znow oddaleni od siebie piszemy smsy i rozmawiamy celebrujac kazda
sekunde ... glupie... niby powinienem byc w miare ustabilizowanym
normalnym facetem a jendak zachowuje sie jak zakochany szczeniak :]]]coz zycie toczy sie dalej...

I znow zdalem sobie sprawe z waznej rzeczy.. czasami gonimy za czyms tylko dlatego ze chcemy gonic a cos lepszego czeka na nas... ehh zycie to ciekawa rzecz uczymy sie wszystkiego
po kolei jak w jakims elemntarzu ciesze sie ze coraz latwiej
przychoddzi mi zrozumienie praw rzadzacych tym swiatem :] nie nie zjadlem wszystkich madrosci poprostu gleboko wierze ze pojalem jakis schemat malutki ulamek jakas migawke :]

w usmiechu dostrzegam te niezauwazalna nutke mistycyzmu :] powaznie ... czuje ze wiele mozna zdzialac usmiechem ... przypomnijcie sobie czy nie powiedzieliscie ze rozbroil was czyjs usmiech czy nigdy nie oszaleliscie na czyims punkcie wlasnie dlatego ze ma piekny usmiech :]] tak tak...cos w tym usmiechu musi byc wiec smutasy samotne mam plan usmiechjacie sie do ludzi... a moze... kto wie... :]]choc wiem ze moze naginam jakos utopijnie rzeczywistosc ale coz :]] wolno mi jestem zakochany :]]




Komentuj(2)


Link :: 03.02.2005 :: 12:34

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^ ^^^^^^^^^^#^^^^^^^^^^^^^^^^#^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^^^^^ ^^^^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^^^^ ^^^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^^^ ^^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^####^^^^^^ ^^^^######^^^^^########^^^^^######^^^^^ ^^^^##############################^^^^^ ^^^^##############################^^^^^ ^^^^^########^^^^^^^^^^^^########^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^^###^^^ ^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^#^^^#^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^^###^^ ^^###^^^^^^###############^^^^^^^###^^^ ^^####^^^^^^^^^#######^^^^^^^^^^####^^^ ^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^####^^^^ ^^^^####^^^#^^^^^^##^^^^^^#^^^####^^^^^ ^^^^^####^^##^^^^####^^^^##^^####^^^^^^ ^^^^^^####^###^^^####^^^###^###^^^^^^^^ ^^^^^^^^#######^######^######^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^#################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^#########^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Komentuj(3)


Link :: 07.02.2005 :: 15:46
CZYM JEST ŻYCIE???

ŻYCIE JEST DAREM…PRZYJMIJ GO
ŻYCIE JEST PRZYGODĄ…WYJDŹ JEJ NAPRZECIW
ŻYCIE JEST ZAGADKĄ…ROZWIĄŻ JĄ
ŻYCIE JEST JAK GRA…PODEJMIJ JĄ
ŻYCIE JEST JAK WALKA…STAW JEJ CZOŁO
ŻYCIE JEST PIĘKNEM...CHWAL JE
ŻYCIE JEST REBUSEM…ZNAJDŹ ROZWIĄZANIE
ŻYCIE JEST OKAZJĄ…WYKORZYSTAJ JĄ
ŻYCIE JEST PRZYKROŚCIĄ…ZAZNAJ JĄ
ŻYCIE JEST PIEŚNIĄ…ZAŚPIEWAJ JĄ
ŻYCIE JEST CELEM…OSIĄGNIJ GO
ŻYCIE JEST CHWILĄ…WYPEŁNIJ JĄ…

Komentuj(0)


Link :: 18.02.2005 :: 22:20
dni mijają
dni mijają... jak zwykle nic się nie zmieniło dalej żyję :] gdzieś na biegu na prędce kilka miłych spotkan gdzieś prawda trafia w serce... ot zwykły dzień zwykła noc... brak mi czegoś ... subtelnego czegoś ulotnego... widać jednak że coś nie jest tak... na słuchawkch Coma... niesamowite doznanie estetyczno - muzyczne... bosko czuję się słuchająć textów...

czasami nawet nieswiadomie cos psuje... to zastanawiajace jak bardzo moje zycie wplywa na zycie osob blisko ze mna zwiazanych... to czasem az powoduje ze ciarki mkna po mych plecach.. jakos mi ciezko na duszy... nie wiem w sumie czemu odczuwam jakies braki niedociagniecia i smuty... jakies takie nie w moim stylu... zmieniam sie w kierunku bycia optymista wierzac ze jako tako da rade przejsc przez ten swiat i nie zwariowac... ale sam nie wiem... to dziwne ale im blizej rozwiazania problemow sporow tym bardziej wyszukuje powodow by je jeszcze bardziej skomplikowac...nierozsadne nie logiczne a jednak... wiele wody w rzekach uplynie zanim stane sie rozsadnym statecznym czlowiekiem..


Komentuj(0)